O firmie

Axpol Deweloper

Firma Axpol powstała w 1990r. Od 2001 działa na rynku lokali usługowych i nieruchomości komercyjnych. Obecnie firma Axpol deweloper rozszerza swoją ofertę w branży nieruchomości i realizuje projekty budowy i sprzedaży nowych lokali mieszkalnych w Przeworsku. Misją firmy jest budowanie niewielkich osiedli mieszkaniowych w mniejszych miejscowościach. Proponujemy dla naszych klientów mieszkania w niskiej zabudowie z własnym parkingiem i prywatną strefą rozrywki dla dzieci i dorosłych.

Współpraca z renomowanymi biurami architektonicznymi gwarantuje naszym projektom nowoczesną architekturę i wygodę odpowiadającą dzisiejszym oczekiwaniom rynku.

Wiemy jak ważną decyzją jest zakup własnej nieruchomości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli spokojni o zainwestowane przez siebie pieniądze. Jesteśmy również do dyspozycji po przekazaniu kluczy do mieszkania. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że nasze projekty będą nie tylko funkcjonalne, ale także sporządzone z wielką dbałością o szczegóły wykonawcze.

Wierzymy, że dzięki naszym kompetencjom i zaangażowaniu udaje nam się osiągać zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

Sprawdź nasze inwestycje tutaj