Przestrzenne mieszkania w Przeworsku
sprzedaż mieszkań zakończona

Nowoczesna i stonowana architektura, winda, duże balkony, ogrodzone i całodobowo monitorowane osiedle… to tylko niektóre zalety jakie oferuje następny budynek osiedla mostowa. Dla wygody mieszkańców w budynku zaprojektowano indywidualne komórki lokatorskie rozlokowane na każdym piętrze, zamknięty garaż wielostanowiskowy znajdujący się na parterze, a dla rodzin z dziećmi wózkownia i plac zabaw. Dla starszych mieszkańców strefa wypoczynku znajdująca się w tylnej kameralnej części osiedla.

Na etapie budowy istnieje możliwość własnej aranżacji mieszkania (powiększenia łazienki, wydzielenia osobnej kuchni, stworzenia garderoby a nawet dodatkowego pokoju po przez przeniesienie kuchni).

Budynek składa się z 3 pięter mieszkalnych oraz garażu (łącznie 4 kondygnacje).

Kolejnych 12 nowych mieszkań dostępne będzie w metrażu 63 i 69m2 złożone z 3 pokoi. Inwestycja jest zlokalizowana przy zbiegu ulicy Mostowej z Gorczyńską w Przeworsku. Inwestycję charakteryzuje położenie w spokojnej i zacisznej okolicy na obrzeżach miasta. To świetne miejsce do spacerów oraz do wypraw rowerowych. Poszukiwaczy przygód oraz weekendowych spacerowiczów zachwycą urokliwe zielone zakątki dzielnicy. Dogodny dojazd do centrum oraz wjazdu na autostradę A4 sprawiają, że to idealne miejsce dla osób szukających wymarzonego „M” w Przeworsku.

Wizualizacje