Mieszkanie blisko Rzeszowe
sprzedaż mieszkań zakończona

Opis inwestycji

Zrealizowany Etap I projektu stanowił odpowiedz na potrzeby ludzi w każdym wieku a także rodzin z dziećmi. Powstała zabudowa składa się z 12 dwupoziomowych mieszkań o metrażu od 55,5m2 do 82m2. Na każde mieszkanie przypada 1.5 kondygnacji wraz ze schodami wewnętrznymi. Budynek zaprojektowano i wykonano zgodnie z panującymi trendami: nowoczesny styl, funkcjonalność, wygoda oraz prosta forma.

Osiedle jest ogrodzone a przy wjeździe znajduje się domofon z bramą otwieraną na pilota. Niska zabudowa o spójnej architekturze, oraz rozkład mieszkań zapewnia optymalną ilość ciepła i światła w ciągu dnia. Każde mieszkanie znajdujące się na parterze jest powiązane z prywatnym ogródkiem do dowolnej aranżacji przez mieszkańców, natomiast mieszkania znajdujące się na piętrze są wyposażone w dwa balkony. Na etapie budowy klient miał możliwość modyfikacji ścian działowych wg własnej wizji i potrzeb. Ponadto do dyspozycji mieszkańców osiedla stworzono część rekreacyjno-wypoczynkowa z placem zabaw dla dzieci oraz zamknięty parking wraz z monitoringiem.

Wnętrze apartamentu w Przeworsku

Technologia

Zabudowę szeregową zrealizowano wg tradycyjnej technologii. Docieplony budynek, oszczędne piece gazowe dwufunkcyjne z zamkniętą komorą spalania, oraz grzejniki z zaworami termostatycznymi lub na życzenie klienta ogrzewanie podłogowe zapewniają ekologiczną jak i ekonomiczną kalkulację kosztów. Na ścianach zastosowano tynki gipsowo-wapienne. Każde z mieszkań zostało wyposażone w pełną elektrykę oraz podłączenia wod-kan.

Wizualizacja apartamentu ulica Mostowa

Lokalizacja

Projekt został harmonijnie wkomponowany w architekturę i krajobraz otoczenia na ulicy Mostowej w Przeworsku. Jest to jedynie 2km od centrum miasta na cichym i spokojnym przedmieściu. Wjazd na autostradę znajdujący się po tej samej stronie miasta co inwestycja w odległości 2,7km stanowi dodatkową zaletę dla ludzi pracujących np. w Rzeszowie czy Jarosławiu.

Dobra lokalizacja w pobliżu znajdują się

  • supermarket Intermarche
  • Groszek
  • dwa markety budowlane
  • stacja paliwowa
  • zjazd z autostrady
  • przedszkole
  • szkoła podstawowa
  • gimnazjum